Zelený ječmen proti rakovině

Zelený ječmen, jenž je velmi bohatý na vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy či jiné důležité látky důležité a blahodárné pro náš organismus, má mnoho pozitivně podložených účinků. Tento pomocník vhodný do každé domácnosti, jak pro děti, dospělé, tak pro starší generace, se dá využít všemi možnými způsoby. Předejdete díky němu zácpě, obezitě, problémům s pletí, také vám pomůže při léčbě cukrovky nebo lupénky. Dokonce má velmi pozitivní vliv, jak na prevenci rakoviny, tak na již probíhající nádorové onemocnění.

NĚCO O RAKOVINĚ:

V dnešní době už snad ani neexistuje člověk, který by se ve své životě nebo v blízkém okolí nesetkal s rakovinou. Tohle nádorové onemocnění je v zásadě důrazným alarmem, že je potřeba něco ve svém životě změnit. Tato nemoc nevzniká ze dne na den, ale je to tzv. běh na dlouhou trať, kdy na nás působí neskutečně moc špatných vlivů, které my můžeme sami ovlivňovat. Přesto však je zajímavé, že lidé nejsou ochotní investovat svůj čas pro prevenci, ale začnou vše řešit až když je pozdě a poté jsou schopni udělat naprosto cokoliv. Často se ale stává, že i při zjištění nemoci lidé neomezí to, co nemá na jejich tělo zrovna dobrý vliv a nedbají.

Prevence rakovinovému bujení:

  • Strava: Je důležité dbát na zdravý životní styl a vnést do svého jídelníčku například syrové ovoce a zeleninu, ořechy, luštěniny či cereálie.
  • Zdravý organismus: Naprosto nezbytná věc, co musíte pro své tělo dělat, je pravidelně čistit tělo od toxických látek a průběžně ho odkyselovat.
  • Stres: Nadměrné množství stresu či jiné nevyrovnanosti vám sice přivézt rakovinu do života nemůžou, ale mají na vás velmi negativní vliv a tím i na nemoc. I když se to snadno řekne, je lepší ho nahrazovat třeba relaxací, přeci jen život máte pouze jeden.

Pokud už u vás rakovina propukla musíte omezit:

1. sladkosti
2. mléčné výrobky
3. maso
4. stres – odnést televizi pryč, nekupovat noviny atd.

I když to pro někoho bude kruté řešení, tak je to rozhodnutí mezi tímto a vaší smrtí nebo vašich blízkých. Takže je rozhodnutí celkem jednoduché.

POZITIVNÍ ÚČINKY ZELENÉHO JEČMENE:

1. Imunita: Díky obsahu 21 živých enzymů ječmen výrazně podporuje váš imunitní systém a poskytuje samo-uzdravovací procesy lidského těla. Dobrý vliv má i na rychlé hojení ran po operaci.

2. Detoxikace: Mladý ječmen obsahuje velké množství snadno vstřebatelné vlákniny, která na sebe váže toxiny a poté bezpečně odvádí stolicí z těla ven, protože některé tyto škodlivé látky mohou být přímou přičinou k vypuknutí rakovinného bujení.

3. Protizánětlivé účinky: Vzhledem k tomu, že mladý ječmen také obsahuje chlorofyl, kdy chlorelin v něm obsažený je přírodní antibiotikum, se při běžném dávkování přeléčují malé záněty v těle. Při velkém používání může pomoci odstranit i akutní zánět.

Zelený ječmen má další super vlastnosti, kdy například snižuje také překyselení těla, obsahuje velké množství antioxidantů, beta-karoten nebo vitamín A.

DOSTUPNÉ PRODUKTY:

Na českém trhu naleznete výrobky ze zeleného ječmene v podobě prášku smíchatelný s vodou nebo džusem, tabletek nebo čaje. Pokud jsou tyto produkty pro vás finančně náročné, je možné si zelený ječmen jednoduchým způsobem vypěstovat v pohodlí domova. Co se týče dávkování, tak je to většinou 3x denně minimálně 20 minut před jídlem. Každopádně všechny informace týkající se správného užívání a přípravy naleznete v příbalovém letáku nebo uvedené na obalu.

Zkuste kvalitní prášek pro přípravu čaje z mladého ječmene. Pochází z ověřených plantáží na Novém Zélandu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Důležitou informací je, že během chemoterapie lze mladý ječmen užívat bez omezení, avšak během ozařování není vhodný, protože jako velmi silný oxidant by paradoxně chránil buňky. Je dobré ho přestat konzumovat 3 dny před radioterapií a poté nasadit zpět až po 3 dnech po jejím skončení.

Pokud se u vás nebo u někoho blízkého objevila rakovina a chcete konzumovat zelený ječmen, je nutné vše projednávat s vaším ošetřujícím lékařem. Pamatujte však na fakt, že zelený ječmen sice není lék, ale je to podoba kvalitních živin a energie, aby se tělo vyléčilo samo.