Zelený ječmen aneb jak zhubnout

V dávných dobách, co si budeme povídat, byli lidé neustále v pohybu a nikdo z nich netrpěl na nadváhu. Je pravda, že neměli zrovna nejlepší podmínky pro zdravý způsob života, ale určitě měli větší porci vitamínů a minerálů v potravinách více než v dnešní době. Teď se lidé vymlouvají na nedostatek času a příliš mnoho práce. Dnes si většina lidí neuvědomuje, že pokud chceme zhubnout, je potřeba nejen pořádně cvičit, ale i náležitě upravit stravovací návyky. Každá druhá osoba na této planetě nedbá na své zdraví a vnáší do svého jídelníčku zejména cukry a nadbytečné množství prázdných kalorií. Když se k tomu přidá stres, začne se nekontrolovaně přibírat, nemluvě o trávicích a spousta jiných zdravotních problémech.

JAK NÁM MŮŽE POMOCI ZELENÝ JEČMEN:

Zelený ječmen lze zakoupit v podobě prášku rozpustném ve vodě jako nápoje nebo v tabletkách. Jeho obrovskou výhodou je, že podporuje enzymy zajišťující spalování tuku v těle a pomůže vám při detoxikaci a zbavení se toxinů z organismu. Ostraňuje také překyselenost a příznivě působí na střeva a trávení. Jakmile se totiž zbavíte toxinů a překyselení organismu, budete hubnout mnohem rychleji a efektivněji, proto je také tato zelená rostlinka výborný pomocník v boji proti nadváze a obezitě.

CO VŠE NÁM POSKYTNE:

Zelené potraviny jsou celkový zdroj všech důležitých látek pro naše tělo a zdraví. Předností těchto rostlinek je, že přirozeně napomáhájí ke správné funkci našeho těla a vytvářejí ideální vnitřní prostředí pro dlouhý a zdravý život. Co vše obsahují:

 • vitamíny (C, E, K, B1, B2, B3, B6, beta-karoten a další)
 • minerály (vápník, železo, fosfor, hořčík, draslík, zinek aj.)
 • aminokyseliny
 • enzymy
 • stopové prvky
 • kyselina listová
 • fytolátky (zejména chlorofyl)

Velmi lákávé jsou na mladém ječmeni i jeho povzbuzující účinky, o kterých se lze ujistit při pravidelném užívání. Dokonce i většina sportovců ho s radostí konzumují před tréninkem jako doping a pomoc při spalování.

JAK NA TO:

V první řadě je důležité si uvědomit, že jste to, co jíte a že vhodným jídelníčkem a náležitým cvičením se dostanete do svých vysněných plavek a své tělo budete rádi ukazovat a neschovávat se pod oblečením. Ve vašem jídelníčku by měla být vydatná snídaně, svačina, oběd, druhá svačina a večeře. Menu by mělo obsahovat ovoce i zeleninu v surovém stavu, kdy mají nejvíce vitamínů a hlavní chody by měly zajišťovat také dostatek živin a energii pro naše tělo. Se správným postupem, co se týče potravy, vám pomůže odporný pracovník pro zdravý životní styl. Nesmíte zapomínat na větší pohyb a cvičení, které vám pomůže zpevnit partie, za které se stydíte. A pokud nechcete čekat dlouhý čas než na vás budou znát nějaké změny, je dobré k tomuto postupu přidat například zelený ječmen, jehož dávkování je 3x denně nejlépe 20 minut před jídlem. Jeho účinky pocítíte už po pár dnech.

V ČEM VÁM DÁLE POMŮŽE TATO SUPERPOTRAVINA:

Zelený ječmen má spoustu dalších příznivých účinků při hubnutí.

 • ovlivňuje správnou funkci slinivky břišní
 • prevence cévních potíží
 • zlepšuje spánek
 • dodává energii
 • posiluje imunitu

A spoustu dalších, ale i tyto hrají velkou roli při hubnutí.

DÁVKOVÁNÍ:

Je samozřejmostí, že ať je to nápoj nebo ve formě tabletky, tak u každého máte doporučené množství a návod, jak na to. Většinou je doporučená dávka 3x denně přibližně 20 minut před každým hlavním jídlem. U prášku, který se poté rozmíchá ve vodě je většinou ve sklenici s objemem 2dcl. Tabletky se polykají také 3x denně po jedné.

Takže pokud se vydáte na cestu za vysněnou postavou, tak vám tato zelená rostlinka velmi pomůže. Ne nadarmo se říká: ,, Zdravé tělo, zdravý duch´´.