Čaj z mladého zeleného ječmene

Pokud nejste zastánci polykání tabletek nebo nemáte žalůdek vypít nápoj, kdy se prášek ze zeleného ječmene speciálně upravený smíchá s vodou, tak je tu zlatá střední cesta v podobě čaje.

MLADÝ JEČMEN:

Pomocí této takzvané superpotraviny získá vaše tělo nejen dostatek vitamínů, ale také minerální látky jako je například draslík, železo, vápník, fosfor, hořčík a mnoho dalších. Dále obsahuje aminokyseliny, kyselinu listovou, stopové prvky, enzymy a velké množství chlorofylu. Díky zelenému ječmenu dostáváme do našeho organismu živiny v přirozené formě, které náš nynější jídelníček nenabízí v dostatečném množství. Pěstuje se na celém světě a na jeho pěstování jsou stanoveny přísné podmínky, kdy se například nesmí používat žádné chemické postřiky. Takže v zásadě lze o něm říct, že je v BIO kvalitě.

CO NÁM ČAJ ZE ZELENÉHO JEČMENE POSKYTNE:

Tento čaj má blahodárné účinky na naše tělo a stav po psychické stránce, jimiž například jsou:

  • pomáhá při zánětu močového měchýře
  • velmi efektivně pomůže při léčbě neplodnosti
  • posiluje váš imunitní systém
  • zlepšuje trávení
  • dodává energii
  • je dobrý pro klidný spánek
  • pomáhá v boji proti nadváze
  • brání zánětům a infekcím
  • pomoc při detoxikaci škodlivých látek z těla

Jestliže se chystáte kupříkladu držet půst a vyčistit si tělo od škodlivých látek, můžete se spolehnout na tento produkt, protože dovede také doplňovat potřebné živiny. Pozitivní vliv mají i na spoustu dalších problémů, mezi které můžeme zařadit třeba alergie, únavu, vyčerpání nebo také pomáhá odstraňova či zmírňovat depresivní nálady.

DÁVKOVÁNÍ A PŘÍPRAVA ČAJE:

Čaj ze zeleného ječmene můžeme také nazvat jako zdroj potřebný pro zdravý životní styl s velkým množstvím vitamínů, minerálů a jiných nutričně významných látek.

Doporučená porce je většinou pití čaje 2x denně. A co se týče přípravy, tak se většinou jeden sáček zalije půl litrem vroucí vody a nechá se deset minut vyluhovat. Samozřejmostí každého produktu je určené dávkování a příprava čaje uvedená na obalu.

DOSTUPNÉ DRUHY NA TRHU:

Bohužel pro nás na českém trhu tyto čaje nenaleznete ochucené, ale jen v provedení čistého zeleného ječmene. Ale pokud se kouknete na složení různých ovocných čajů, tak si určitě všimnete, že například u jahodového čaje máte minimální podíl jahody, ale spoustu jiných náhradních variant navíc. Proto bude určitě lepší pro správný efekt použít třeba ovoce čerstvé a netrápit se tím, co vše chybí.

Ať si vyberete čaj, tabletky či prášek pro výrobu koktejlu, tak u všech variant máte jistotu, že se jedná o přírodní produkt, tzv. superpotravinu, která je 100% a vaše tělo i duše budou spokojené. Zelený ječmen je totiž všestranný pomocník pro každého, od narození až po starší generace.